środa, listopada 7

Małe Święto Kota i Maleństwa :)

Cytując klasyka, "nadejszla wiekopomna chwila" ;)

Dziś na liczniczku odwiedzin umieszczonym niecałe dwa miesiące temu pojawiła się magiczna liczba TYSIĄC!!! Znaczy to, że Wam z nami jest tak samo dobrze i miło jak nam z nami samymi nawzajem i Wami również. ;)

Cieszymy się bardzo, dziękujemy Naszym Stałym Czytelnikom oraz Naszym Nowym Czytelnikom, którzy może dziś zajrzeli tu po raz pierwszy (oby nie ostatni). Wszystkim stawiamy po małej flaszce czego kto tam lubi (ewentualne propozycje prosimy wpisywać w komentarzach ;)

Trzymajcie się i niech Kot i Maleństwo będzie z Wami!!

wtorek, listopada 6

Haker

Maleństwo grzebie w necie, Kot łazi w koło. Spogląda Maleństwu przez ramię i widzi wygóglowane: CBR - Centralna Biblioteka Rolnicza.


Kot: Maleństwo, pogrzało Cię? Po co Ci Centralna Biblioteka Rolnicza???

Maleństwo: Oj cicho, ściągnąłem plik, komiks i on ma rozszerzenie CBR.

Kot: Bo pewnie wydany przez Centralną Bibliotekę Rolniczą.

Maleństwo: Możliwe, to Thorgal, a on przecież ze wsi był.

poniedziałek, listopada 5

Maleństwowa przygoda

Maleństwo któregoś razu zmuszony był zaparkować na tyłach ulicy Piotrkowskiej (nieopodal hotelu Światowid). Miejsca tam mało, ale wcisnął się jakoś między dwa inne samochody stojące pod blokiem i pobiegł na szkolenie do Progresu. Po sześciu godzinach wrócił i oto co zastał za wycieraczką Żuczka:
Tekst ten zauroczył Kota i Maleństwo siłą swego przekazu oraz oryginalnością pisowni :) Stąd pomysł aby go tu zamieścić :)

Słodkiego miłego życia...

Leniwy (jak zwykle ;) ) wieczór. Maleństwo poszerza swą wiedzę o świecie oglądając Łódzkie Wiadomości Dnia, a konkretnie materiał o rolnikach spod Łodzi. Kot czyta.

Maleństwo: Kochanie, czy nie uważasz, że powinniśmy zaprzestać produkcji buraka cukrowego?

Kot: Khy?

Maleństwo: Powinniśmy zaprzestać produkcji buraka cukrowego, Unia dopłaca 256 euro do każdego niewyprodukowanego kilograma cukru.

Kot: Ale ja i tak nie słodzę.