wtorek, listopada 27

Przemiła niespodzianka!

Dziś spotkała nas niezwykle miła i wzruszająca niespodzianka :) Moi dawni uczniowie z pewnej szkoły (żądni szczegółów niech zajrzą na mojego - czyli Maleństwowego - innego bloga w którym dość szeroko opisywałem przygody z tzw. grupą Toperzową :) czytują naszego bloga który zainspirował ich do wykonania takiego oto zdjęcia:


Na zdjęciu to oczywiście MY - Maleństwo i Kot, a na pierwszym planie kto?? Oczywiście - BAZYL jak żywy!!! Bazyl obejrzawszy zdjęcie mocno się wzruszył i my z resztą też. Dziękujemy serdecznie Pomysłodawcom i Autorom fotki - jako nauczyciele wybaczamy im nawet, że zdjęcie zaaranżowano i zrobiono wyraźnie PODCZAS LEKCJI!!! :P Jednak autorzy zapewnili nas, że była to lekcja chemii, więc dobrodusznie, jako humaniści, wybaczamy im to ;)

K&J

2 komentarze:

pati :) pisze...

Hehe.. no baaa.... jak by tego było mało to siedze w 3 ławce...Karina w 2 a Toperz w 1!!!! więc przez wszycy się skupiliśmy na zasłanianiu i pani tłumaczy jakiś nowy temat a ja robie zdjęcie :)) Hhihi xD Wazne że się spodobało...Buziaki dla was :*:*:*

kot&malenstwo pisze...

Jeszcze raz big thanx!

Pozdrowienia dla całej paczki!!!

K&J