sobota, stycznia 26

Ogłoszenia parafialne.


LORDS OF THE RINGS

26 stycznia 2008 - Affogato , Łódź

4 komentarze:

Szczęśliwy Robal pisze...

...no to i ten mat, o którym raczyłem sobie wspomnieć nieco wcześniej:)! Pozwolę sobie (za co najmocniej z góry przepraszam!!!) jako pierwszy na tymże blogu, złożyć Wam szczere życzonka z okazji o której piszecie! Gratuluję podjęcia tak wspaniałej decyzji. Życzę Wam aby równanie My=Ja+Ty, nigdy i przez nikogo z Was nie podlegało próbie przekształcania. Życzę Wam samych radości i aby troska jednego o drugie wypełniła Wam każdą chwilę! ... no i oby z tych chwil było coś jeszcze!!!

Anonimowy pisze...

Za siedmioma górami, za siedmioma lasami... nie, to miało być o czymś innym... ach te ziółka ;-)
Zdrowia szczęścia i słodyczy rodzina Ogrów życzy!!
(no i uroczy KOT STEFAN-TERRORYSTA, pozdrawia Waszego Bazyla!!)
(trochę po PRL'owsku, tylko goździków brakuje ;-) ale sssssssssszczerze!!)
PS
kiedy będzie blok!!??

kot&malenstwo pisze...

Hej, Anonimowi Terroryści;)))


Rozumie się samo przez się że po PRL-owsku, bo i blok PRL-owskim przysmakiem jest! Dziękujemy niezmiernie - Kot ma w zanadrzu tajemniczy przysmak z miażdżonych herbatników, margaryny i innych ingrediencji rodem z PRL-u - czeka tylko na spotkanie przy winku!!!

Pozdrawiamy zaręczynowo

K&M

Anonimowy pisze...

No właśnie mieliśmy sie upomnieć o spotkanie przy winku...no, już nas nie namawiajcie...a niech tam, namówiliście nas!! ;) Ale żeby nie było niejasności: stawiają świeżo zaręczeni /hihihi, żarcik/.
Pozdrawiamy, bardzo za Wami tęsknimy, czy Wy naprawdę musicie tak daleko mieszkać - no nie ma się jak spotkać, aż łza sie w oku kręci :(
To za 7 górami było o naszym ogrzym królestwie :)
SZCZĘŚLIWI POSIADACZE KOTA STEFANA