środa, lipca 9

Siatkarskie Maleństwo

Dziś Kot i Maleństwo pomagali przy sesji zdjęciowej organizowanej przez Fundację Dr Clown z udziałem reprezentantów Polski w siatkówce :) W sesji, oprócz siatkarzy, udział wzięli wolontariusze z Fundacji oraz dzieci z przedszkola gdzie pracuje Kot. Maleństwo oczywiście wykorzystał sytuacją i pstryknął sobie parę fotek z kolegami po wzroście ;))))


Na tym zdjęciu Maleństwo stoi obok Daniela Plińskiego (według statystyk 205 cm wzrostu - nie widać...)


A tu Maleństwo pręży się dumnie w doborowym towarzystwie - od lewej: Paweł Zagumny, Piotr Gacek i Krzysztof Gierczyński. Ten skrzat z przodu to niejaka Ola ;)


Zdjęcia ukażą się w formie kalendarza, kilka ma też wylądować na bilbordach w całej Polsce, co jest o tyle ważne, że na niektórych z nich dzieci pozowały z... misiami Kota!!! M.in. jest szansa, że na bilbordach znajdzie się Miś Karolina i Miś Jacek!

Trzymajmy kciuki - za siatkarzami też!

2 komentarze:

trickster pisze...

No! Pozazdrościć! Zdjęcia też,ale i wzrostu!
Pozdrawiam!

kot&malenstwo pisze...

Bardzo dziękuję!

Uścisnąłem łapę chyba każdemu zawodnikowi (była cała drużyna z rezerwowymi, 18 chłopa), a później nasi wygrali z Japończykami oba mecze! Myślę, że to nie był przypadek! Uważam, że PZPS powinien zatrudnić mnie w charakterze maskotki drużyny, wyraźnie przynoszę im szczęście ;))))

Pozdrawiam i zapraszam do dalszej lektury :)

Maleństwo