sobota, grudnia 15

Idą Święta, idą...Dziś Kot i Maleństwo ubrali swoją pierwszą choinkę :) Drzewko, obsypane bombkami i lampkami, zamieszkało na stoliku, w całej Trollowni zaś momentalnie zapanowała świąteczna atmosfera ;) Nawet Bazyl się uspokoił - może wyczuwa, że zbliża się wyjątkowy czas :) Swoją drogą, Kot i Maleństwo zastanawiają się, co takiego usłyszą od Bazyla w poniedziałek o północy... I oby to nie było coś w rodzaju "Sprzątajcie mi częściej klatkę, do jasnej cholery!"


Pozdrawiamy wszystkich Czytelników :)

K&M

4 komentarze:

Ziomalowy Robal pisze...

...idą Święta...jako Wasz STAŁY czytacz (wraz ze swoją Myszką:)), ośmielony ostatnimi czasy zbyt...chcieliśmy życzyć Trolowianom nie tylko przy choince ale tak w ogóle...aby atmosfera choinkowa utrzymała się Wam i nam jak najdłużej, oby Wasze było zawsze takie jak do tej pory a nam aby się Was czytało z radością nie mniejszą niż do tej pory...i to tyle-reszta będzie na Święta!
Moja Myszka boi się Kota-ale jakoś udaje jej się zwalczać naturalną wrogość:)!Zresztą z Robalem:) wszystko się udaje...(chyba)?... Maleństwo masz wielbicielkę - to jest pewne...w postaci Myszki-jak nic!!!Jeszcze nie robię się zazdrosny:):):)!
Czytający pozdrawiają piszących!!!

Ondraszek pisze...

Niniejszym przybył Wam nowy czytnik. Czyli ja.
Jakich tu Świąt Wam życzyć... Bo widzę, że Wesołe będą i tak ;)
A... niech będa takie, jakie sobie chcecie.

kot&malenstwo pisze...

Drogi Ondraszku!

Niezmiernie się cieszymy z okazji przybycia nowego Czytnika!!! Zaraz na te okoliczność wypijemy po malibu z mlekiem:D

Wesołych Świąt!!!

K&J

Anonimowy pisze...

http://markonzo.edu culturalnote leica http://blog.bakililar.az/zyrtecs/ http://www.netknowledgenow.com/members/lorazepam-side-effects.aspx leducation http://www.netknowledgenow.com/members/propecia-side-effects.aspx http://profiles.friendster.com/premarin#moreabout http://www.netknowledgenow.com/members/ativan-side-effects.aspx hexomino fccs http://blog.tellurideskiresort.com/members/nexium-side-effects.aspx http://blog.bakililar.az/famvir/